25 Eylül 2019
Siesta Mobilya’dan Ofislere İşlevsel Çözümler

Türkiye’den çıkan global bir marka olmak hedefiyle büyüyen, ürünleri dünya genelinde büyük beğeni toplayan Siesta, ofis ve çalışma alanlarına yönelik tasarladığı ürünleriyle, mekânlara işlevsel çözümler sunuyor.
Ürünlerinde rahatlık ve konforu ön planda tutan Siesta, ofisler için tasarladığı mobilyalarda, doğal renkler, her mekâna uyum sağlayan, taşınabilir, çizilmeyen, ergonomik tasarımlar ön plana çıkıyor.
Sektöründe tasarımlarıyla trendleri belirleyen Siesta, İtalya’da geliştirdiği özgün yeni kalıp tasarımlarını, Büyükçekmece’de 40.000 m2’lik fabrikasında, Ar-Ge ve Ür-Ge altyapısıyla hayata geçirirken, mekânlara, modern ve yenilikçi yaklaşımıyla ayrıcalık  katıyor.

Çalışma ve toplantı alanlarına uygun tasarımlarının yanı sıra dinlenme alanları için de yüksek kalitede ürünler geliştiren Siesta, konfor ve estetiği Sky Lounge, Plus ve Maya gibi koleksiyonlarında bir araya getiriyor. 
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Siesta, üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. Yurtdışında katıldığı fuarlar, yurtiçinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve kültür-sanat çalışmalarına sağladığı katkılarla marka bilinirliliğini arttıran Siesta, 2018 yılının ekim ayında başladığı Euroleague Basketbol resmi sponsorluğuna 2019-2020 sezonunda da devam ederek, Avrupa’da ve Türkiye’de markalaşma sürecine katkı sağlamayı hedefliyor.